OKV/Speciality Kojice - 23.5.2015
rozhodčí/judge: Renata Smyčková, CZ
11138122_1006161609395963_4703842772766656761_n
OKV/Speciality Kojice - 23.5.2015
rozhodčí/judge: Renata Smyčková, CZ
přihlášeno 30 pudlů/entered 30 poodles
11351201_1006166322728825_7673115468082397759_n
Posuzovatelka paní Renata Smyčková
Moderátorka Monika Truksová
549229_1006167406062050_1861291987962801459_n
Dítě a pes/Juniorhandling
Leila Felkrová & Bolt Hanky Pikovický poklad
11209436_1006167572728700_11274481231248111_n
Nejlepší pes třídy veteránů
The best veteran class male
trpasličí černý/dwarf black
Marcus Bohemia Timothy - Kotková Jana
11141308_1006167619395362_7944192362931424399_n
Nejlepší fena třídy veteránů
The best veteran class female
velká bílá/standard white
Beauty Stříbrný klas - Jitka Hübnerová
pes cestna
Nejlepší pes třídy čestné
The best honour class male
střední bílý/medium white
Ovidius Arcanus Iliria - Naďa Klírová
fena cestna
Nejlepší fena třídy čestné
The best honour class female
velká apricot/standard fawn
Caspera Golden z Bretfeldova paprsku - Jana Lossgottová
pes stene
Nejlepší pes třídy štěňat
The best minor puppy class male
toy bílý/toy white
Pervuy Paren Ladna Zabavka - Nedbalová Martina
pes dorost
Nejlepší pes třídy dorostu
The best puppy class male
toy černý/toy black
Emporio of Vera Lynn - Věra Florišová
fena dorost
Nejlepší fena třídy dorostu
The best puppy class female
střední černá/medium black
Salome Arcanus Iliria - Naďa Klírová
mlady cerny
Nejlepší mladý černý pes, nejlepší mladý pes
The best junior black male, the best junior male
toy černý/toy black
Pushistiy Soblazn Glavniy Priz - Horská Petra
mlada plava cervena
Nejlepší mladá plavá-červená fena
The best junior fawn female
střední/medium
Eleanora Honey Rose - Buyens Jitka
mlada stribro
Nejlepší mladá stříbrná fena, 2.nejlepší mladá fena
The best junior silver female, 2nd best junior female
trpasličí/dwarf
Ginésse Grey Sakké - Kaštilová Lucie
mlada cerna
Nejlepší mladá černá fena
The best junior black female
velká/standard
Fontenay Queen of Diamond - Pekař Tomáš
nej mlada fena
Nejlepší mladá fena
The best junior female
velká černá/standard black
Fontenay Queen of Diamond - Pekař Tomáš
nej plavocerveny pes
Nejlepší červený-plavý pes
The best fawn male
toy
Andrés Ellensis Gold - Nechvilková Jana
nej bily
Nejlepší bílý pes
The best white male
velký/standard
Bolt Hanky Pikovický poklad - Kindlová Miloslava
nej cerny
Nejlepší černý pes, 2.nejlepší pes výstavy
The best black male, 2nd best adult male
velký/standard
Gaston Lady Black Queen - Pekař Tomáš
nej hnedy
Nejlepší hnědý pes
The best brown male
střední/medium
Fabienne Fantazia Brown - Kotroušová Yvona
nej pes vystavy
Nejlepší pes výstavy
The best adult male
toy červený-plavý/toy fawn
Andrés Ellensis Gold - Nechvilková Jana
nej stribrna
Nejlepší stříbrná fena, 2. nejlepší fena výstavy
The best silver female, 2nd best adult female
trpasličí/dwarf
Xerica Silver z Luhačovické kolonády - Kaštilová Lucie
nej bila
Nejlepší bílá fena
The best white female
velká/standard
Barbara White and Black - Havlíková Dana
nej fena vystavy
Nejlepší fena výstavy
The best adult female
velká bílá/standard white
Barbara White and Black - Havlíkvá Dana
biss 1-4
BISS 1 - 4
BISS 1# střední bílý pes/medium white male
Ovidius Arcanus Iliria
BISS 2# velká černá fena/standard black female
Fontenay Queen of Diamond
biss
Nejlepší pudl výstavy
The best poodle of the show
střední bílý/medium white
Ovidius Arcanus Iliria - Klírová Naďa
Generated by jAlbum 10.9.4, Matrix 8.4