OKV/Speciality Brno - 27.6.2015
rozhodčí/judge: Rafal First, PL
přihlášeno 81 pudlů/entered 81 poodles
sponzor
OKV/Speciality Brno - 27.6.2015
rozhodčí/judge: Rafal First, PL
přihlášeno 81 pudlů/entered 81 poodles
vyzdoba
Krásná výzdoba
Beautiful decoration
80 let
Náš klub slaví 80 let
Our club celebrates 80 years
junior
Juniorhandling - 1.kategorie
junior_2
Juniorhandling - 2.kategorie
chovatelský par
Nejlepší chovatelský pár
The best couple
Angie Silver & Agnes Silver Aura Moravia - Eva Sedláčková
pes veteran
Nejlepší pes třídy veteránů
The best veteran class male
toy černý/toy black
A.J.First Great Bohemia - Zuzana Suchoňová
fena veteran
Nejlepší fena třídy veteránů, nejlepší veterán, BIS 4
The best veteran class female, veteran BIS, BIS 4th
střední hnědá/medium brown
Babette Fantazia Brown - Marie Radová
pes cestna
Nejlepší pes třídy čestné, nejlepší pudl čestné
The best honour class male, honour BIS
střední bílý/medium white
Ovidius Arcanus Iliria - Klírová Naďa
fena cestna
Nejlepší fena třídy čestné
The best honour class female
střední černá/medium black
Fly High Starring Moravia - Ludmila Sochorová
pes stene
Nejlepší pes třídy štěňat
The best minor puppy class male
trpasličí černý/dwarf black
Misterio z Koloru - Lenka Čoupková
fena stene
Nejlepší fena třídy štěňat, nejlepší štěně
The best minor puppy class female, baby BIS
střední bílá/medium white
Chic Queen Guinevere - Naďa Klírová
pes dorost
Nejlepší pes třídy dorostu
The best puppy class male
toy černý/toy black
Emporio of Vera Lynn - Věra Florišová
fena dorost
Nejlepší fena třídy dorostu, nejlepší dorost
The best puppy class female, puppy BIS
střední černá/medium black
Salome Arcanus Iliria - Naďa Klírová
nej mlady hnedy pes
Nejlepší mladý černý pes, 2.nejlepší mladý pes
The best junior black male, 2nd best junior male
trpasličí/dwarf
Osmanthus Tojours Moi-N - Karla Halbichová
nej mlady bily pes
Nejlepší mladý bílý pes
The best junior white male
velký/standard
Bonaparte Bílá říše - radka Benková
nej mlady pes
Nejlepší mladý hnědý pes
The best junior brown male
střední/medium
Ruda z Derže - Věnceslava Šlechtová
nej mlady cerny pes
Nejlepší mladý pes
The best junior male
střední hnědý/medium brown
Ruda z Derže - Věnceslava Šlechtová
nej mlada stribrna
Nejlepší mladá stříbrná fena
The best junior silver female
trpasličí/dwarf
Ginésse Grey Sakké - Lucie Kaštilová
nej mlada bila
Nejlepší mladá bílá fena
The best junior white female
velká/standard
Baghira Bílá říše - Petra Tomanová
nej mlada cerna
Nejlepší mladá černá fena, 2.nejlepší mladá fena
The best junior black female, 2nd best junior female
toy
Pushistiy Soblazn Gospozha Udacha - Zuzana Suchoňová
nej mlada hneda
Nejlepší mladá hnědá fena
The best junior brown female
střední/medium
Rozárka z Derže - Marcela Pfeiferová
nej mlada fena
Nejlepší mladá fena
The best junior female
velká bílá/standard white
Baghira Bílá říše - Petra Tomanová
nej cerveno plavy pes
Nejlepší červený-plavý pes
The best fawn male
trpasličí/dwarf
Guccio Gucci Miss Alexandra - Alexandra Glowka
nej stribrny pes
Nejlepší stříbrný pes
The best silver male
střední/medium
Angie Silver Aura Moravia - Eva Sedláčková
nej bily pes
Nejlepší bílý pes, 2.nejlepší pes výstavy
The best white male, 2nd best adult male
střední/medium
Nabucco Arcanus Iliria - Naďa Klírová
nej cerny pes
Nejlepší černý pes
The best black male
trpasličí/dwarf
Christian z Trianonu - Eva Kynclová
nej hnedy pes
Nejlepší hnědý pes
The best brown male
střední/medium
Sweeny Young Braunkönigin - Jitka Skácelová
pes vystavy
Nejlepší pes výstavy
The best adult male
trpasličí černý/dwarf black
Christian z Trianonu - Eva Kynclová
cerveno plava fena
Nejlepší plavá-červená fena
The best fawn female
střední/medium
Violeta Valéry Aurea Ytaner - Renata Smyčková
nej stribrna fena
Nejlepší stříbrná fena, 2.nejlejpší fena výstavy
The best silver female, 2nd best adult female
velká/standard
Coletta z Halmova dvora - Aleksandra Majka
nej cerna fena
Nejlepší černá fena
The best black female
toy
Djakarta´s Party Toy Girl - Věra Florišová
nej hneda fena
Nejlepší hnědá fena
The best brown female
trpasličí/dwarf
Romy´s Choco Max Mar - Romana Smékalová
nej fena vystavy
Nejlepší fena výstavy, 3.BISS
The best adult female, BISS 3rd
toy černá/toy black
Djakarta´s Party Toy Girl - Věra Florišová
BISS1_4
BISS 1 - 4
BISS 1# střední bílý pes/medium white male
Ovidius Arcanus Iliria
BISS 2# trpasličí černý pes/dwarf black male
Christian z Trianonu
BISS 3# toy černá fena/toy black female
Djakarta´s Party Toy Girl
BISS 4# střední hnědá fena/medium brown female
Babette Fantazia Brown
BISS Brno
Nejlepší pudl výstavy
The best poodle of the show
střední bílý pes/white medium male
Ovidius Arcanus Iliria - Naďa Klírová
Generated by jAlbum 10.9.4, Matrix 8.4