OKV Ostrava 13.4.2013
Posuzovatel. Petra Ulrichová Plisková
sponzor
Generální sponzor PURINA PROPLAN
dite a pes
dítě a pes
nej par
nejlepší chovatelský pár - Charles Prince + Gracie Princess Broskvička - Martina Broskevičová
BEST BREEDER GROUP- Z CERNEHO PANSTVI
nejlepší chovatelská skupina - z Černého panství - Brázdová Petra
BEST MALE OF HONOUR CLASS
nejlepší pes třídy čestné - Lake in the Clouds Earl´s Legend - Nechvilková Jana
BEST FEMALE OF HONOUR CLASS
nejlepší fena třídy čestné - Dreamworld Starring Moravia - Lossgottová Jana & Vavroušková Jana
Best veteran male
nejlepší pes třídy veteránů - Calimero Myší kožíšek - Klobasová Andrea
Best veteran female
nejlepší fena třídy veteránů - Glamour Claudia Lady Pesset - Pechočová Monika
stene pes
nejlepší pes třídy štěňat - Geofrey Red z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
BEST PUPPY FEMALE
nejlepší fena třídy dorostu - Miss Easy Lay od Lalanki - Matlawska Beata
BEST JUNIOR BLACK MALE
Nejlepší mladý černý pes - Mathias Přeloučská pečeť - Turková Marie
BEST ROT JUNIOR FEMALE
Nejlepší mladá červená fena - Fracesca Red z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
best junior silver female
Nejlepší mladá stříbrná fena - Anastasia Black and Gold Angels - Hrabalová Lucie
Best junior white fwmale,2.BISS
Nejlepší mladá bílá fena - Kaylen´s Crystal Queen of the Dragons - Prochotská Katarina
BEST JUNIOR BLACK FEMALE
Nejlepší mladá černá fena - Independence Night Earl´s Legend - Lamačová Miroslava
nej aprikot pes
Nejlepší aprikot pes - Opal v Zolote iz Tverskoi Gammy - Nechvilková Jana
BEST WHITE MALE
Nejlepší bílý pes - Aramis Recatty - Kolbábková Eržika
BEST BLACK MALE, BEST MALE, BISS
Nejlepší černý pes - Mr. Wesker od Lalanki - Matlawska Beata
best brown male
Nejlepší hnědý pes - Aroon Brown Bohemia Globus - Prokopová Jana
BEST APRICOT FEMALE
Nejlepší aprikot fena - Lara Raciborski puch - Glowka Alexandra
BEST SILVER FEMAL-2
Nejlepší stříbrná fena - Susanna Adia Avi - Šelong Alexandr
best white female
Nejlepší bílá fena - Barbara White and Black - Mourou Petra
BEST BLACK FEMALE
Nejlepší černá fena - Cecilie Unno Jezvé - Pechočová Monika
BEST JUNIOR BLACK MALE -2
Nejlepší mladý pes - Mathias Přeloučská pečeť - Turková Marie
BEST JUNIOR WHITE FEMALE,2.BISS
Nejlepší mladá fena - Kaylen´s Crystal Queen of the Dragons - Prochotská Katarina
BEST BLACK MALE, BEST MALE, BISS-2
Nejlepší pes - Mr. Wesker od Lalanki - Matlawska Beata
BEST APRICOT FEMALE -2
Nejlepší fena - Lara Raciborski puch - Glowka Alexandra
bis
BIS VÝSTAVY - Mr. Wesker od Lalanki - Matlawska Beata
Generated by jAlbum 10.9.4, Matrix 8.4