OKV Libice 17.2.2013
sponzor
Generální sponzor PURINA PROPLAN
díte a pes
Dítě a pes - I. kategorie
skupina
nejlepší chovatelská skupina - z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
nejlepsi apricot
PUTOVNÍ POHÁR - NEJLEPŠÍ PUDL V BARVĚ APRICOT - Tao Te Ting Aurea Ytaner - Křížová Eva
P_cestna
nejlepší pes třídy čestné - Edgar Alan Teschiro - Šormanová Iveta
F_cestna
nejlepší fena třídy čestné - Ó,Manon! Aurea Ytaner - Smyčková Renata
P_veteran_4.BISS
nejlepší pes třídy veteránů, 4.BISS - Alexis Fantazia Brown - Faltejsková Šandová Zuzana
F_veteran
nejlepší fena třídy veteránů - Bajadéra z Flemingova parku - Truksovi Zdeněk & Monika
P_stene
nejlepší pes třídy štěňat - Geofrey Red z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
F_stene
nejlepší fena třídy štěňat - Rosemary Corona Borealis - Křížová Eva
P_dorost
nejlepší pes třídy dorostu - Poison Arcanus Iliria - Klírová Naďa
F_dorost
nejlepší fena třídy dorostu - Connie Honey Rose - Buyens Jitka
P_mlady
mladý vítěz v barvě bílé / psi - Onegin Dandy of Arcanus Iliria - Klírová Naďa
F_Ml_stribrna
mladý vítěz v barvě stříbrné / feny - Anife Silver-Choco Michelle - Nedbalová Martina-
F_Ml_bila_2.mlada
mladý vítěz v barvě bílé/ feny / 2. nejlepší fena třídy mladých - Kaylen´s Crystal Queen of the Dragons - Prochotská Katarina
F_Ml_cerna_nejlepsi mlada
mladý vítěz v barvě černé / feny - Crispine Lucky Princess - Horská Petra
F_Ml_hneda
mladý vítěz v barvě hnědé / feny - Karmen Brown Neraka - Faltejsková Šandová Zuzana
P_apricot
vítěz v barvě aprikot / psi - Opal v Zolote iz Tverskoi Gammy - Nechvilková Jana
P_stribrny
vítěz v barvě stříbrné / psi - Bernardo Jewel of Moddania - Bezděková Marie & Nedoma Filip
P_bily
vítěz v barvě bílé / psi - Nabucco Arcanus Iliria - Klírová Naďa
P_cerny_2.pes vystavy
vítěz v barvě černé / psi / 2. nejlepší pes výstavy - Quency Boy Braunkönigin - Vaverová Tereza
P_hnedy
vítěz v barvě hnědé / psi - Anthony Brown Bohemia Globus - Radová Marie
F_apricot
vítěz v barvě aprikot / feny - Tao Te Ting Aurea Ytaner - Křížová Eva
F_stribrna
vítěz v barvě stříbrné / feny - Abbi Cyprus Lady Chantal - Duchanovi Vilma & Pavel
F_bila
vítěz v barvě bílé / feny - Chic Lilly Yrtep - Ambrožová Hana
F_cerna_2.fena
vítěz v barvě černé / feny / 2. nejlepší fena výstavy - Fly High Starring Moravia - Sochorová Ludmila
P_mlady-2
nejlepší pes třídy mladých - Onegin Dandy of Arcanus Iliria - Klírová Naďa
F_Ml_cerna_nejlepsi mlada-2
nejlepší fena třídy mladých,2.BISS - Crispine Lucky Princess - Horská Petra
P_vystavy
nejlepší pes výstavy - BISS - Nabucco Arcanus Iliria - Klírová Naďa
F_vystavy_3.BISS
nejlepší fena výstavy -3.BISS - Tao Te Ting Aurea Ytaner - Křížová Eva
BISS_res.BISS_1
BISS - Nabucco Arcanus Iliria - Klírová Naďa

2.BISS - Crispine Lucky Princess - Horská Petra
BISS_res.BISS_2
Horská Petra
Klírová Naďa
Generated by jAlbum 10.9.4, Matrix 8.4