OKV KCHP Podebrady 25.8.2012
Posuzovatel. Laurent Heinesche, LUX
sponzor_IMG_9494
OKV KCHP Podebrady 25.8.2012
dite a pes_I.kat_IMG_9506
Dítě a pes - 1. kategorie - Kamilka Kolářová (6 let)
dite a pes_II.kat._IMG_9509
Dítě a pes - 2. kategorie
par_IMG_9515
Nejlepší pár - Caribbean Sunset + Caribbean Mystique Earl´s Legend - Ulrichová Plisková Petra
chov.par_IMG_9517
nejlepší chovatelský pár - Constatnin Gris & Casablanca Gris z Nového království - Blahovi Jitka & Dušan
skupina_IMG_9513
nejlepší chovatelská skupina - YTANER - Smyčková Renata
apricot_IMG_9539
nejlepší pudl v barvě apricot - Uyen Tu Aurea Ytaner - Ambrožová Hana
cerveny_IMG_9540
nejlepší pudl v barvě červené - Trento di Capri - Nechvilková Jana
stribrny_IMG_9544
nejlepší pudl v barvě stříbrné - Casablanca Gris z Nového království - Blahovi Jitka & Dušan
bily_IMG_9552
nejlepší pudl v barvě bílé - Ovidius Arcanus Iliria - Klírová Naďa
cerny_IMG_9557
nejlepší pudl v barvě černé - Caribbean Mystique Earl´s Legend - Ulrichová Plisková Petra
hnedy_IMG_9561
nejlepší pudl v barvě hnědé - Klassicheskiy Aljans Leonardo - Pfeiferová Marcela
P_cestna_IMG_9526
nejlepší pes třídy čestné - Constatnin Gris z Nového království - Blahovi Jitka & Dušan
F_cestna_IMG_9528
nejlepší fena třídy čestné - Dreamworld Starring Moravia - Lossgottová J. & Vavroušková J.
P_veteran_IMG_9518
nejlepší pes třídy veteránů - Calimero Myší kožíšek - Klobasová Alena
F_veteran_veteran BIS_IMG_9520
nejlepší fena třídy veteránů, veterán BIS - Gloria Brown Neraka - Hudcová Kateřina
P_stene_IMG_9531
nejlepší pes třídy štěňat - Bon Bourge Coeur de Moravie - Kořízek Plšková Andrea
F_stene_IMG_9535
nejlepší fena třídy štěňat - Elysia Fantazia Brown - Anderlová Věra
P_dorost_IMG_9562
nejlepší pes třídy dorostu - Shining Sun s Tsvetochnoi Poljany - Kania Romana
F_dorost_IMG_9565
nejlepší fena třídy dorostu - Sim-Son´s Dahab - Nováková Magdalena
P_Ml_trpaslici_IMG_9571
nejlepší mladý trpasličí pes - Klaudius II. Golden ze Žluté mimozy - Novotná Taťjana
P_Ml_stredni_IMG_9574
nejlepší mladý střední pes - Klassicheskiy Aljans Leonardo - Pfeiferová Marcela
F_Ml_toy_IMG_9580
nejlepší mladá toy fena - Thimble Bohemia Timothy - Halbichová Karla
F_Ml_stredni_IMG_9583
nejlepší mladá střední fena - Uyen Tu Aurea Ytaner - Ambrožová Hana
F_Ml_velka_IMG_9584
nejlepší mladá velká fena - Avatar Magnolia - Azzolliniová Zdena
P_toy_IMG_9590
nejlepší toy pes výstavy - Trento di Capri - Nechvilková Jana
P_trpaslici_IMG_9593
nejlepší trpasličí pes výstavy - Caribbean Sunset Earl´s Legend - Ulrichová Plisková Petra
P_stredni_IMG_9598
nejlepší střední pes výstavy - Guliver Golden Boy Teschiro - Šormanová Iveta
P_velky_IMG_9600
nejlepší velký pes výstavy - Antonio Pikovický poklad - Bednářová Marie
F_toy_IMG_9607
nejlepší toy fena výstavy - Sleeping Beauty Bohemia Timothy - Nosálová Lenka
F_trpaslici_IMG_9608
nejlepší trpasličí fena výstavy - Caribbean Mystique Earl´s Legend - Ulrichová Plisková Petra
F_stredni_IMG_9611
nejlepší střední fena výstavy - Miss Marlene Arcanus Iliria - Haško Martin
F_velka_IMG_9616
nejlepší velká fena výstavy - Agnes Bohemia Best Black - Kolářová Ilona
P_mlady_IMG_9577
nejlepší mladý pes výstavy - Klassicheskiy Aljans Leonardo - Pfeiferová Marcela
F_mlada_IMG_9589
nejlepší mladá fena výstavy - Uyen Tu Aurea Ytaner - Ambrožová Hana
P_vystavy_IMG_9603
nejlepší pes výstavy - Guliver Golden Boy Teschiro - Šormanová Iveta
F_vystavy_IMG_9619
nejlepší fena výstavy - Caribbean Mystique Earl´s Legend - Ulrichová Plisková Petra
F_veteran_veteran BIS_IMG_9520-2
VETERÁN BIS PODĚBRADY 2012 - Gloria Brown Neraka - Hudcová Kateřina
BIS_IMG_9644
BIS PODĚBRADY 2012 - Caribbean Mystique Earl´s Legend - Ulrichová Plisková Petra