OKV KCHP Ostrava 17.9.2011
Posuzovatel: Zuzana Brotánková
Dítě a pes

nejlepší chovatelská skupina - z Černého panství - Petra Brázdová

nejlepší pes tř.čestné/the best honour class male - Hugo Boss Marco Bohemica - Andrea Klobasová

nejlepší fena tř.čestné/the best honour class female - Anastázie z Černého panství - Petra Brázdová

nejlepší pes tř.veteránů/the best veteran class male - Calimero Myší kožíšek - Andrea Klobasová

nejlepší fena tř.veteránů/the best veteran class female - Alma z Hlubockého dvora - Petra Brázdová

nejlepší pes tř.štěňat/the best baby male - Sandust Star at Moravia - Vavrouškovi Jana & Pavel

nejlepší pes tř.dorostu/the best puppy male - ASANTI Tefibo Desing - Flašarová Lenka & Kotásková Iveta

nejlepší fena tř.dorostu/the best puppy class female - Appaloosa Victoria Festiva - Šircová Lenka

nejlepší mladý trpasličí pes/ the best junior dwarf male - Gomez Běsíkův domeček - Hradil Jiří

nejlepší mladý střední pes/ the best junior miniature male - Aroon Brown Bohemia Globus - Prokopová Jana

nejlepší mladý velký pes/ the best junior standard male - Eragon Muschu Gold z Bretfeldova paprsku - Kolářovi Antonín & Kamila

nejlepší mladá toy fena/ the best junior toy female - Midži Elegans z Beskydského sedla - Kosiecová Michaela

nejlepší mladá střední fena/ the best junior miniature female - Alacrite Coeur De Moravie - Kubenková Lucie

nejlepší toy pes/ the best toy male - Frigal the Rose Earl’s Legend - Barancová Milena

nejlepší trpasličí pes/ the best dwarf male - Mr.Pontius od Lalanki - Chrystoph Aneta

nejlepší střední pes/ the best miniature male - Aristo Ineska's - Babíčková Karolína

nejlepší velký pes/ the best standard male - Century Fox Very-Merry - Bernady Monika

nejlepší toy fena/ the best toy female - Hariett Hope Silver Paradise - Ohnhäuserová Alena

nejlepší trpasličí fena/ the best dwarf female - Blueberry Lucky Princess - Robková Andrea

nejlepší střední fena/ the best miniature female - Grace the Event Starring Moravia - Vavrouškovi Jana & Pavel & Myhrbaaten Anne

nejlepší velká fena/ the best standard female - Cecílie Unno Jezvé - Pechočová Monika

nejlepší mladý pes výstavy/ the best junior male of the show - Aroon Brown Bohemia Globus - Prokopová Jana

nejlepší mladá fena výstavy/ the best junior female of the show - Alacrite Coeur De Moravie - Kubenková Lucie

nejlepší pes výstavy/ the best male of the show -

nejlepší fena výstavy/ the best female of the show -

BIS - Grace the Event Starring Moravia - Vavrouškovi Jana & Pavel & Myhrbaaten Anne