OKV KCHP Ostrava - 9.4.2011
Posuzovatel: Petr Řehánek (ČR)
JUNIORHANDLING - Belarian z Černého panství - Marek Obhlídal

nejlepší chovatelská skupina - Z ČERNÉHO PANSTVÍ

nejlepší chovatelský pár - Eragon Muschu Gold + Erin Golden z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana

nejlepší stříbrný pudl/the best silver poodle - Izabela II Silver ze Žluté Mimozy - Novotná Taťjana

nejlepší pes tř.čestné/the best honour class male - Hugo Boss Marco Bohemica - Klobasová Andrea

nejlepší fena tř.čestné/the best honour class female -Bajadéra z Flemingova parku - Truksovi Zdeněk & Monika

nejlepší pes tř.veteránů/the best veteran class male - Calimero Myší kožíšek - Klobasová Andrea

nejlepší fena tř.veteránů/the best veteran class female - Alma z Hlubockého dvora - Brázdová Petra

nejlepší pes tř.štěňat/the best baby male - Aroon Brown Bohemia Globus - Prokopová Jana

nejlepší fena tř.štěňat/the best baby class female - Snegurotchka Dlja Earl´s Legend Iz Tverskoi Gammy - Plisková Petra

nejlepší pes tř.dorostu/the best puppy male - Apache Earl’s Legend - Poracká Monika

nejlepší fena tř.dorostu/the best puppy class female - Odeta z Derže - Pfeiferová Marcela

nejlepší střední mladý/the best miniature junior male - Guliver Golden Boy Teschiro - Šormanová Iveta

nejlepší velký mladý/ the best standard junior male -Arnaldo Pikovický poklad - Zgubišová Renata

nejlepší trpasličí mladá fena/the best dwarf junior female - Blueberry Lucky Princess - Robková Andrea

nejlepší střední fena tř.mladých/the best miniature junior female - Fly High Starring Moravia - Sochorová Ludmila

nejlepší toy pes/the best toy male - Pepino White Bohém Věropa - Milatová Anna

nejlepší trpasličí pes/the best dwarf male - Apple Pie Loved Chocolates - Turková Marie

nejlepší střední pes/the best miniature male - Indirica Rakkas Ah - Galuszka Ewa & Wybraňska J.

nejlepší velký pes/the best standard male - Baxley Bílý Bohém -Vargová Vlasta

nejlepší toy fena/the best toy female- Cenicienta z Flemingova parku - Truksovi Zdeněk & Monika

nejlepší trpasličí fena/the best dwarf female- Izabela II Silver ze Žluté Mimozy - Novotná Taťjana

nejlepší střední fena/the best miniature female - Lucrétia Arcanus Iliria - Klírová Naďa

nejlepší velká fena/the best standard female - Charlenne Bohemia Jaronela - Benková Radka

nejlepší pes tř.mladých/the best junior male - Guliver Golden Boy Teschiro - Šormanová Iveta

nejlepší fena tř.mladých/the best junior female - Fly High Starring Moravia - Sochorová Ludmila

nejlepší pes výstavy/the best male of the show - Apple Pie Loved Chocolates - Turková arie

nejlepší fena výstavy/the best female of the show - Lucrétia Arcanus Iliria - Klírová Naďa

BIS - Lucrétia Arcanus Iliria - Klírová Naďa