OKV KCHP Libice - 26.2.2011
Posuzovatel: Robert Kubeš (ČR)
Dítě a p


nejlepší apricot pudl/the best apricot poodle - Cenicienta z Flemingova parku - Truksovi Zdeněk & Monika

nejlepší bílý pudl/the best white poodle - White Melody Song Earl’s Legend - Dvořák Majerčinová Janka

nejlepší černý pudl/the best black poodle - Jollie Přeloučská pečeť - Jindři

nejlepší červený pudl/the best red poodle - Dorothea Raciborski Puch - Hodková Martina

nejlepší hnědý pudl/the best brown poodle

nejlepší stříbrný pudl/the best silver poodle - Izabela II. Silver ze Žluté mimozy - Novotná Taťjana

nejlepší pes tř.čestné/the best honour class male - Mario Bohemia Timothy - Jelínková Zuzana

nejlepší fena tř.čestné/the best honour class female - Lucrétia Arcanus Iliria- Klírová Naďa

nejlepší pes tř.veteránů/the best veteran class male - Calimero Myší kožíšek

nejlepší pes tř.štěňat/the best baby male - Anthony Brown Bohemia Globus - Radová Marie

nejlepší fena tř.štěňat/the best baby class female - Dorly Z White z Černobílého snu - Rýznarová Miluše Bc.

nejlepší pes tř.dorostu/the best puppy male

nejlepší fena tř.dorostu/the best puppy class female - Daysy Prague Haley - Jáchymová Lenka Mgr.

nejlepší pes tř.dorostu/the best puppy male


nejlepší mladý velký pes /the best junior standard male - Gaston Lady Black Queen - Pekař Tomáš

nejlepší mladá toy fena /the best junior toy female - Hariett Hope Silver paradise - Ohnhäuserová Alena

nejlepší mladá trpasličí fena/the best junior miniaturmale -



nejlepší toy pes výstavy/the best toy male of the show - Black Boy Vera Lyn - F

nejlepší trpasličí pes výstavy/the best dwarf male of the show -


nejlepší velký pes výstavy/the best standard male of the show - Calie´s Chrome Caughtmyspirit - Pašková Marcela Ing.

nejlepší toy fena /the best toy female - Cenicienta z Flemingova parku - Truksovi Zdeněk & Monika

nejlepší trpasličí fena /the best dwarf female - Jollie Přeloučská pečeť - Paroubková Jindřiška

nejlepší střední fena /the best minifemale -



nejlepší fena tř.mladých/the best junior female -Hariett Hope Silver Paradise - Ohnhäuserová Alena


nejlepší fena /the best female - Jollie Přeloučská pečeť - Paroubková Jindřiška

BIS - Calie´s Chrome Caughtmyspirit - Pašková Marcela Ing.