OKV KCHP Brno Turany - 8.1.2011
Posuzovatel: dr. Miroslav Guniš (SK)
Dítě a pes - Juniorhandling

Dítě a pes - Juniorhandling

Nejlepší pár - A.J.First Great Bohemia+Theila Elegance Mar-Len Kandík - Suchoňová Zuzana

Chov.skupina - Surprise de Moravie - Nezvalovi Eva Vlasta Ing.& Vít

nejlepší chovatelský pár - Coral d´Argent + Babou d´Argent Surprise de Moravie - Nezvalovi Eva Vlasta Ing.& Vít

nejlepší apricot pudl/the best apricot poodle - Cenicienta z Flemingova parku - Truksovi Zdeněk & Monika

nejlepší bílý pudl/the best white poodle - Lucrétia Arcanus Iliria- Klírová Naďa

nejlepší černý pudl/the best black poodle - A.J.First Great Bohemia - Suchoňová Zuzana

nejlepší červený pudl/the best red poodle - Draco Golden z Bretfeldova paprsku - Šormanová Iveta

nejlepší hnědý pudl/the best brown poodle - Eternal Love for Starring Moravia - Pfeiferová Marcela

nejlepší stříbrný pudl/the best silver poodle - Izabela II. Silver ze Žluté mimozy - Novotná Taťjana

nejlepší pes tř.čestné/the best honour class male - A.J.First Great Bohemia - Suchoňová Zuzana

nejlepší fena tř.čestné/the best honour class female - Lucrétia Arcanus Iliria- Klírová Naďa

nejlepší fena tř.veteránů/the best veteran class female - Britney Tajemný Marbaras - Nezvalovi V.E. & V.

nejlepší pes tř.štěňat/the best baby male - Hakim Igni Teschiro - Hauser Miloš

nejlepší pes tř.dorostu/the best puppy male - Genie´s Legacy Starring Moravia - Vavrouškovi J. & P.

nejlepší fena tř.dorostu/the best puppy class female - Grace the Event Starring Moravia - Vavrouškovi J. & P.

nejlepší mladý trpasličí pes /the best junior dwarf male - Charles Prince Silver Paradise - Ohnhäuserová Alena

nejlepší mladý střední pes /the best junior miniature male - Guliver Boy Teschiro - Šormanová Iveta

nejlepší mladá toy fena /the best junior toy female - Hariett Hope Silver paradise - Ohnhäuserová Alena

nejlepší mladá střední fena /the best junior min. female - Fly High Starring Moravia - Sochorová Ludmila

nejlepší mladá velká fena /the best junior standard female - Barletta Queen of Diamonds - Pelcová Marcela

nejlepší trpasličí pes výstavy/the best dwarf male of the show -

nejlepší střední pes výstavy/the best min. male of the show - Aree Silver Moravia Shabratta - Kolářová Kamila

nejlepší velký pes výstavy/the best standard male of the show - Draco Golden z Bretfeldova paprsku - Šormanová Iveta

nejlepší toy fena /the best toy female - Cenicienta z Flemingova parku - Truksovi Zdeněk & Monika

nejlepší trpasličí fena /the best dwarf female - Izabela II. Silver ze Žluté mimozy - Novotná Taťjana

nejlepší střední fena /the best mini. female - Mademoiselle Jenny Arcanus Iliria - Klírová Naďa

nejlepší velká fena /the best standard female - Himalaya Bohemia Jaronela - Halmová Štěpánka

nejlepší pes tř.mladých/the best junior male - Guliver Boy Teschiro - Šormanová Iveta

nejlepší fena tř.mladých/the best junior female - Barletta Queen of Diamonds - Pelcová Marcela

nejlepší pes výstavy/the best male of the show - Draco Golden z Bretfeldova paprsku - Šormanová Iveta

nejlepší fena výstavy/the best female of the show - Cenicienta z Flemingova parku - Truksovi Zdeněk & Monika

BIS - Cenicienta z Flemingova parku - Truksovi Zdeněk & Monika