OKV Horenec 23.4.2016
rozhodčí: Naďa Klírová, CZ
přihlášeno 36 pudlů
sponzor
OKV/Speciality Hořenec - 23.4.2016
rozhodi
OKV/Speciality Hořenec - 23.4.2016
rozhodčí Naďa Klírová, CZ - ředitelka výstavy/show leader: Zuzana Pešková
martin junior
OKV/Speciality Hořenec - 23.4.2016
Junior handling - II. kategorie
Martin Bretfeld - 10 let
anglicky strih
OKV/Speciality Hořenec - 23.4.2016
Nejlepší anglický střih
Harmonie Bohemia Jaronela
Jitka Hübnerová
baby strih
OKV/Speciality Hořenec - 23.4.2016
Nejlepší baby střih
Bambino Nero Mille Talenti
Jana Vavroušková
pes veteran
Nejlepší pes třídy veteránů
The best veteran class male
trpasličí hnědý/dwarf brown
Apple Pie Loved Chocolates - Turková marie
fena veteran
Nejlepší fena třídy veteránů
The best veteran class female
trpasličí plavá-červená/dwarf fawn
Quevondis Aurea Ytaner - Křížová Eva
pes cestna
Nejlepší pes třídy čestné
The best honour class male
střední hnědý/medium brown
Anthony Brown Bohemia Globus - Radová Marie
fena cestna
Nejlepší fena třídy čestné
The best honour class female
střední plavá-červená/medium fawn
Violeta Valéry Aurea Ytaner - Smyčková Renata
pes dorost
Nejlepší pes třídy dorostu
The best puppy class male
trpasličí stříbrný/dwarf silver
Love Song the Beautiful Grey of Marysa - Čechtická Andrea & Kateřina
fena dorost
Nejlepší fena třídy dorostu
The best puppy class female
trpasličí černá/dwarf black
Immy Běsíkův domeček - Krucká Lenka
mlady cerveny
Nejlepší mladý plavý-červený pes
The best junior fawn male
toy
Aloys Little Flame No-Time - Nečasová Lubice
mlady cerny
Nejlepší mladý černý pes
The best junior black male
střední/medium
Out of Blue Starring Moravia - Lossgottová Jana & Martin
mlady hnedy
Nejlepší mladý hnědý pes
The best junior brown male
trpasličí/dwarf
Nadim di Capri - Nechvilková Jana
mlada cervena
Nejlepší mladá plavá červená fena
The best junior fawn female
střední/medium
Diana Desiré Carský monarcha - Kuželová Irena
mlada cerna
Nejlepší mladá černá fena
The best junior black female
trpasličí/dwarf
Romance z Hradu Grabštejna - Vanšová Renata
cerveny pes
Nejlepší plavý-červený pes
The best fawn male
velký/standard
Adonai Ruslan z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
bily pes
Nejlepší bílý pes, 2.nejlepší pes výstavy
The best white male, 2nd best adult male
velký/standard
Ice Illusion Viva Forever - Matlová Denisa
cerny pes
Nejlepší černý pes
The best black male
toy
Emporio of Vera Lynn - Florišová Věra
hnedy pes
Nejlepší hnědý pes
The best brown male
střední/medium
Geronimo Fantazia Brown - Faltejsková Šandová Zuzana
cervena fena
Nejlepší plavá-červená fena
The best fawn female
střední/medium
Wu Wei Aurea Ytaner - Smyčková Renata
stribrna fena
Nejlepší stříbrná fena
The best silver female
trpasličí/dwarf
Ginésse Grey Sakké - Kaštilová Lucie
bila fena
Nejlepší bílá fena
The best white female
velká/standard
Jasmine Bohemia Jaronela - Hübnerovi Jitka & Karel
cerna fena
Nejlepší černá fena
The best black female
střední/medium
Inapat´s Break My Heart - Čechtická Andrea & Kateřina
hneda fena
Nejlepší hnědá fena, 2.nejlepší fena výstavy
The best brown female, 2nd best adult female
střední/medium
Lady Lucinda Starring Moravia - Lossgottová Jana
mlady pes mlada fena nej pes
nej fena biss vystavy
Generated by jAlbum 10.9.4, Matrix 8.4