OKV Dubne 9.10.2010
Přihlášeno 85 pudlů, posuzovatel Lorena Merati (IT)
Dítě a pes - Daniel Vozáry

Nejlepší pár/the best coupleA.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len Kandík

nejlepší apricot pudl/the best apricot poodle - Lake in the Clouds Earl´s Legend - Nechvilková Jana

nejlepší fena tř.veteránů/the best veteran class female - Britney Tajemný Marabas - Nezvalovi Vlasta Eva a Vít

nejlepší pes tř.čestné/the best honour class male - A.J. First Great Bohemia - Suchoňová Zuzana Ing.

nejlepší fena tř.čestné/the best honour class female - Lucrétia Arcanus Iliria - Klírová Naďa

nejlepší pes tř.štěňat/the best baby male - Crazy Dream Vera Lynn - Florišová Věra

nejlepší fena tř.štěňat/the best baby female - Grace the Event Starring Moravia - Vavrouškovi Jana a Pavel

nejlepší pes tř.dorostu/the best puppy male - Guliver Golden Boy Teschiro - Šormanová Iveta

nejlepší fena tř.dorostu/the best puppy female - Blackberry Lucky Princes - Přibylovi Andrea a Augustýn

* Previous

Nejlepší střední mladý pes /The best junior miniature male - Archibald Falkuss - Kuss František

Nejlepší velký mladý pes /The best junior standard male - Bukanýr Klidný den - Morou Petra

Nejlepší toy mladá fena /The best junior toy female - Hariett Hope Silver Paradise - Ohnhauserová Alena

Nejlepší trpasličí mladá fena /The best junior dwarf female - Klemon Z Beskydského sedla - Rakovcová Tereza Bc.

Nejlepší střední mladá fena /The best junior miniature female - Ajira Ze Šambhaly - Haško Martin

Nejlepší velká mladá fena /The best junior standard female - Barletta Queen of Diamonds - Pelcová Marcela

nejlepší mladý pes/the best junior male - Bukanýr Klidný den - Morou Petra

nejlepší mladá fena/the best junior female - Hariett Hope Silver Paradise - Ohnhauserová Alena

Nejlepší toy pes /The best toy male - Black Boy Vera Lynn - Florišová Věra

Nejlepší trpasličí pes /The best dwarf male - Christian z Trianonu - Kynclová Eva

Nejlepší střední pes /The best miniature male - Black Boss Starring Moravia - Procházková Věnceslava Mgr.

Nejlepší velký pes /The best standard male - Draco Golden Z Bretfeldova Paprsku - Šormanová Iveta

Nejlepší toy fena /The best toy female - Cenicienta Z Flemingova parku - Truksovi Monika a Zdeněk

Nejlepší trpasličí fena /The best dwarf female - Jollie Přeloučská pečeť - Paroubková Jindřiška

Nejlepší střední fena /The best miniature female - Bazaar´s Flying Circus - Myhrbraaten Anne, Vavroušková Jana

Nejlepší velká fena /The best standard female - Cecílie Unno Jezvé - Pechočová Monika

nejlepší pes výstavy/the best male of the show - Black Boy Vera Lynn - Florišová Věra

nejlepší pes výstavy/the best male of the show - Jollie Přeloučská pečeť - Jindřiška Paroubková

BIS - Jollie Přeloučská pečeť - Jindřiška Paroubková