OKV KCHP Brno Turany 5.1.2013
Posuzovatel: Beata Matlawska (PL)
sponzor_0371
Generální sponzor našich výstav PURINA PROPLAN
dite a pes_1
Dítě a pes I. kategorie
dite a pes_2
Dítě a pes II. kategorie
par
nejlepší chovatelský pár - Coral D`Argent + Babou D´Argent Surprise de Moravie - Nezvalovi Vít & Vlasta Eva
skupina
nejlepší chovatelská skupina - z Černého panství - Brázdová Hana
P_cestna
nejlepší pes třídy čestné - Belarián z Černho panství - Obhlídalová Monika
F_cestna_2.BISS
nejlepší fena třídy čestné - Miss Marlene Arcanus Iliria - Haško Martin
P_veteran
nejlepší pes třídy veteránů - Alexis Fantazia Brown - Faltejsková Šandová Zuzana
F_veteran
nejlepší fena třídy veteránů - Bajadéra z Flemingova parku - Truksovi Zdeněk & Monika
P_stene_0417
nejlepší pes třídy štěňat - Berry z Halmova dvora - Václavík Filip
P_dorost_0421
nejlepší pes třídy dorostu - Poison Arcanus Iliria - Klírová Naďa
F_dorost_0426
nejlepší fena třídy dorostu - Kaylen´s Crystal Queen of the Dragons - Prochotská Katarina
P_Ml_stribrny_0439
mladý vítěz v barvě stříbrné / psi - Bon Bourge Coeur de Moravie - Kořízek Plšková Andrea
P_Ml_bily
mladý vítěz v barvě bílé / psi - Nabucco Arcanus Iliria - Klírová Naďa
P_Ml_cerny_0427
mladý vítěz v barvě černé / psi - Change the Game Starring Moravia - Vidovencová Ivana
P_Ml_hnedy_0431
mladý vítěz v barvě hnědé / psi - Klassicheskiy Aljans Leonardo - Pfeiferová Marcela
F_Ml_cervena_0448
mladý vítěz v barvě červené / feny - Fracesca Red z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
F_Ml_stribrna_0451
mladý vítěz v barvě stříbrné / feny - Annie Silver Aura Moravia - Sedláčková Eva
F_Ml_hneda_0452
mladý vítěz v barvě hnědé / feny - Karmen Brown Neraka - Faltejsková Šandová Zuzana
P_D_apricot_0461
vítěz v barvě aprikot / psi - Opal v Zolote iz Tverskoi Gammy - Nechvilková Jana
P_D_cerveny_0465
vítěz v barvě červené / psi - Guliver Golden Boy Teschiro - Šormanová Iveta
P_D_stribrny_0467
vítěz v barvě stříbrné / psi - Irten II. Silver ze Žluté mimozy - Ohnhäuserová A. & K.
P_D_bily
vítěz v barvě bílé / psi - Nocturno Arcanus Iliria - Kocián Miroslav JUDr.
P_D_cerny_0475
vítěz v barvě černé / psi - Quency Boy Braunkönigin - Vaverová Tereza
P_D_hnedy_0477
vítěz v barvě hnědé / psi - Fidel Poker Face - Smékalová R.&Sorensen E.&Staurheim G.
F_D_apricot
vítěz v barvě aprikot / feny - Uyen Tu Aurea Ytaner - Ambrožová Hana
F_D_cervena_0490
vítěz v barvě červené / feny - Émie Golden z Bretfeldova paprsku - Garajová Bohdana
F_D_bila_0492
vítěz v barvě bílé / feny - Ajira ze Šambhaly - Haško Martin
F_D_cerna_0499
vítěz v barvě černé / feny - Fly High Starring Moravia - Sochorová Ludmila
F_D_hneda_0505
vítěz v barvě hnědé / feny - Orchidee Braunkönigin - Krejčí Tereza
P_mlady BISS_res.BISS_0445
nejlepší pes třídy mladých - mladý BISS a mladý res.BISS - Nabucco Arcanus Iliria - Klírová Naďa // Klassicheskiy Aljans Leonardo - Pfeiferová Marcela
F_mlada BISS_res.BISS_0457
nejlepší fena třídy mladých - mladá BISS a mladá res.BISS - Fracesca Red z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana // Karmen Brown Neraka - Faltejsková Šandová Zuzana
P_D_BISS_res.BISS
nejlepší pes výstavy - BISS a res.BISS - Nocturno Arcanus Iliria - Kocián Miroslav JUDr. // Fidel Poker Face - Smékalová R.&Sorensen E.&Staurheim G.
F_D_BISS_res.BISS_0510
nejlepší fena výstavy - BISS a res.BISS - Ajira ze Šambhaly - Haško Martin // Fly High Starring Moravia - Sochorová Ludmila
BISS1 - BISS4_0517
BISS 1 - SBP Nocturno Arcanus Iliria - Kocián Miroslav JUDr.

BISS 2 - SČF - Miss Marlene Arcanus Iliria - Haško Martin

BISS 3 - ToyAF - Bajadéra z Flemingova parku - Truksovi Zdeněk & Monika

BISS 4 - SBF - Ajira ze Šambhaly - Haško Martin
BISS_0526
Generated by jAlbum 10.9.4, Matrix 8.4