OKV Brno 3.1.2015
posuzovatel Viera Vítková (SK)
přihlášeno 56 pudlů
okv brno
OKV Brno Tuřany 3.1.2015
Zahájení výstavy
OKV Brno Tuřany 3.1.2015
Dítě a pes II.kategorie 1.místo Marek Obhlídal 2.místo Martin Bretfeld
Dítě a pes - II. kategorie - 1.místo Marek Obhlídal, 2. místo Martin Bretfeld
Chovatelská skupina Arcanus Iliria - Klírová Naďa
Chovatelská skupina ARCANUS ILIRIA - Nabucco & Ovidius & Ramses Arcanus Iliria - Naďa Klírová
Chovatelský pár - ANGIE SILVER + ANNIE SILVER Aura Moravia - Sedlackova Eva
Chovatelský pár - ANGIE SILVER + ANNIE SILVER Aura Moravia - Sedláčková Eva
Nejlepší veterán pes - HIGH DIXIE Lady Pesset - Vidovencová Ivana JUDr.
nejlepší pes třídy veteránů - High Vidovencová IvanaDixie Lady Pesset -
BISS Veterán - HAYDE´S FANTASY Lady Pesset - Sochorová Ludmila
nejlepší fena třídy veteránů - Hayde´s Fantasy Lady Pesset -Sochorová Ludmila
Nejlepší čestný pes - OVIDIUS Arcanus Iliria - Klírová Naďa
nejlepší pes třídy čestné - Ovidius Arcanus Iliria - Klírová Naďa
Nejlepší čestná fena - FLY HIGH Starring Moravia - Sochorová Ludmila
nejlepší fena třídy čestné - Fly High Starring Moravia - Sochorová Ludmila
BISS třídy čestné - FLY HIGH Starring Moravia - Sochorová Ludmila
BISS - nejlepší pudl tř. čestné - Fly High Starring Moravia - Sochorová Ludmila
Nejlepší štěně pes - BONAPARTE Bílá říše - Benková Radka
nejlepší pes třídy štěňat - Bonaparte Bílá říše - Benková Radka
Nejlepší štěně fena - AMAZING ANNIE Forever Johnikas - Bártová Blanka
nejlepší fena třídy štěňat - Amazing Annie Forever Johnikas - Bártová Blanka
BISS štěně - BONAPARTE Bílá říše - Benková Radka
BISS - nejlepší pes třídy štěňat - Bonaparte Bílá říše - Benková Radka
Nejlepší dorost pes - BRIX Sance de mol - Hlínová Simona
nejlepší pes třídy dorostu - Brix Sance de mol - Hlínová Simona
Nejlepší dorost fena - GINÉSSE GREY Sakké - Kaštilová Lucie Ing.
nejlepší fena třídy dorostu - Ginesse Grey Sakké - Kaštilová Lucie
BISS dorost - GINÉSSE GREY Sakké - Kaštilová Lucie Ing.
BISS nejlepší dorost - Ginesse Grey Sakké - Kaštilová Lucie
Nejlepší mladý bílý pes - RAMSES Arcanus Iliria - Klírová Naďa
Nejlepší mladý bílý pes výstavy - Ramses Arcanus Iliria - Klírová Naďa
Nejlepší mladý černý pes - LUCKY JACK Starring Moravia - Véghová Michaela
Nejlepší mladý černý pes výstavy - Lucky Jack Starring Moravia - Véghová Michaela
Nejlepší mladá červená fena - GIRL ON FILM Minarett - Gajdošíková Marcela
Nejlepší mladá červená fena výstavy - Girl on Film - Gajdošíková Marcela
Nejlepší mladá stříbrná fena - BERENIKA Bohemia Anjuli - Svobodová Yvona
Nejlepší mladá stříbrná fena výstavy - Berenika Bohemia Anjuli - Svobodová Yvona
Nejlepší mladá bílá fena - JASMINE Bohemia Jaronela - Hubnerovi J+K
Nejlepší mladá bílá fena výstavy - Jasmine Bohemia Jaronela - Hübnerovi K. & J.
Nejlepší mladá černá fena - GOLD ROSSA Kalcytowy Zakatek - Gaidová Veronika
Nejlepší mladá černá fena výstavy - Gold Rossa Kalcytowy Zakatek - Markiewicz Malgorzata
Nejlepší mladý pes výstavy - RAMSES Arcanus Iliria - Klírová Naďa
Nejlepší mladý pes výstavy - Ramses Arcanus Iliria - Klírová Naďa
Nejlepší mladá fena výstavy - GOLD ROSSA Kalcytowy Zakatek - Gaidová Veronika
Nejlepší mladá fena výstavy -Gold Rossa Kalcytowy Zakatek - Markiewicz Malgorzata
Nejlepší červený pes - ANDRÉS Ellensis Gold - Nechvilková Jana
Nejlepší červený pes výstavy - Andrés Ellensis Gold - Nechvilková Jana
Nejlepší stříbrný pes - ANGIE SILVER Aura Moravia - Novák Aleš
Nejlepší stříbrný pes výstavy -Angie Silver Aura Moravia - Sedláčková Eva
Nejlepší bílý pes - NABUCCO Arcanus Iliria - Klírová Naďa
Nejlepší bílý pes výstavy - Nabucco Arcanus Iliria - Klírová naďa
Nejlepší černý pes - CORTÉZ z Černého panství - Brázdová Petra
Nejlepší černý pes výstavy - Cortéz z Černého panství - Brázdová Petra
Nejlepší hnědý pes - PARFAIT ASLAN z Derže - Šormanová Lucie DiS.
Nejlepší hnědý pes výstavy - Parfait Aslan z Derže - Šormanová Lucie
Nejlepší stříbrná fena - XERICA SILVER z Luhačovické kolonády - Kaštilová Lucie Ing.
Nejlepší stříbrná fena výstavy - Xerica Silver z Luhačovické kolonády - Kaštilová Lucie
Nejlepší bílá fena - MORNING GLORY Earl´s Legend - Nedbalová Martina
Nejlepší bílá fena výstavy - Morning Glory Earl´s Legend - Nedbalová Martina
Nejlepší černá fena - AISCHA Aura Fantasia - Kučera Rostislav
Nejlepší černá fena výstavy - Aischa Aura Fantasia - Kučera Rostislav
Nejlepší hnědá fena - BLANCHE BROWN Bohemia Globus - Vaško Miroslav
Nejlepší hnědá fena výstavy - Blanche Brown Bohemia Globus - Váško Miroslav
BISS Veterán - HAYDE´S FANTASY Lady Pesset - Sochorová Ludmila-2
BISS VETERÁN - Hayde´s Fantasy Lady Pesset -Sochorová Ludmila
BISS mladý pudl - RAMSES Arcanus Iliria - Klírová Naďa
BISS mladý pudl výstavy - Ramses Arcanus Iliria - Klírová Naďa
Nejlepší pes výstavy - PARFAIT ASLAN z Derže - Šormanová Lucie DiS.
Nejlepší pes výstavy - Parfait Aslan z Derže - Šormanová Lucie
Nejlepší fena výstavy - AISCHA Aura Fantasia - Kučera Rostislav
Nejlepší fena výstavy - Aischa Aura Fantasia - Kučera Rostislav
BISS   1.-4. místo
BISS 1. - 4.
SS 1.místo  HAYDE´S FANTASY Lady Pesset - Sochorová Ludmila    BISS 2.místo RAMSES Arcanus Iliria  Klírová Naďa
BISS BRNO TUŘANY 2015 - Hayde´s Fantasy Lady Pesset -Sochorová Ludmila BOSS Ramses Arcanus Iliria - Klírová Naďa
Generated by jAlbum 10.9.4, Matrix 8.4