OKV BRNO 29.6.2013
posuzovatel: Taťjana Novotná (CZ)
P_veteran_002
nejlepší pes třídy veteránů - Luis z Hauserova království - Hauser Miloš
F_veteran_003
nejlepší fena třídy veteránů - Hayde´s Fantasy Lady Pesset - Sochorová Ludmila
P_cestna_004
nejlepší pes třídy čestné - Opal v Zolote iz Tverskoi Gammy - Nechvilková Jana
F_cestna_005
nejlepší fena třídy čestné - Dorly White z Černobílého snu - Rýznarová Miluše
F_stene_006
nejlepší fena třídy štěňat - Blanche Brown Bohemia - Globus - Vaško Miroslav
P_dorost_007
nejlepší pes třídy dorostu - Carlos Aureus Carský Monarcha - Kuželová Irena
F_dorost_008
nejlepší fena třídy dorostu - Camelie Aurea Carský monarcha - Kuželová Irena
BOB_toy_009
BOB - TOY všechny barvy - Leonora Přeloučská pečeť - Pešková Zuzana
BOB_trp_a&c&s_011
BOB - TRPASLIČÍ - APRICOT, ČERVENÝ, STŘÍBRNÝ - Chivien II Golden ze Žluté mimozy - Mahovská Miroslava
BOB+BOS_trp_c&b&h_010
BOB - TRPASLIČÍ - BÍLÝ, ČERNÝ, HNĚDÝ - Mathias Přeloučská pečeť - Turková Marie // BOS - Blueberry Lucky Princess - Robková Andrea
BOB_S_a&c&s_013
BOB - STŘEDNÍ - APRICOT, ČERVENÝ, STŘÍBRNÝ - Uyen Tu Aurea Ytaner - Ambrožová Hana
BOS+BOB_S_c&h&b_012
BOB - STŘEDNÍ - BÍLÝ, ČERNÝ, HNĚDÝ - Klassicheskiy Aljans Leonardo - Pfeiferová Marcela // BOS - Karmen Brown Neraka - Faltejsková Šandová Zuzana
BOB_V_a&c&s_015
BOB - VELKÝ - APRICOT, ČERVENÝ, STŘÍBRNÝ - Luis z Hauserova království - Hauser Miloš
BOB_V_c&h&b_014
BOB - VELKÝ - BÍLÝ, ČERNÝ, HNĚDÝ - Aramis Recatty - Kolbábková Eržika
P_Ml_cerveny_017
Nejlepší mladý červený pes, 2. nejlepší pes třídy mladých - Jasper Yves Teschiro - Kotroušová Yvona
P_Ml_cerny_018
Nejlepší mladý černý pes - Mathias Přeloučská pečeť - Turková Marie
F_Ml_Cerna_019
Nejlepší mladá černá fena, 2. nejlepší fena třídy mladých - Elleanora z Černého panství - Janovská Petra
F_Ml_hneda_020
Nejlepší mladá hnědá fena - Romy´s Choco Lennie - Szárazová Eva
P_apricot_021
Nejlepší aprikot pes - Chivien II Golden ze Žluté mimozy - Mahovská Miroslava
P_Stribrny_022
Nejlepší stříbrný pes - Izag II Silver ze Žluté mimozy - Mahovská Miroslava
P_bily_023
Nejlepší bílý pes - Aramis Recatty - Kolbábková Eržika
P_cerny_024
Nejlepší černý pes - Black Jack Falkuss - Kuss František
P_hnedy_025
Nejlepší hnědý pes - Klassicheskiy Aljans Leonardo - Pfeiferová Marcela
F_apricot_026
Nejlepší aprikot fena - Uyen Tu Aurea Ytaner - Ambrožová Hana
F_stribrna_027
Nejlepší stříbrná fena - Igueta II Silver ze Žluté mimozy - Floderová Jindra
F_bila_028
Nejlepší bílá fena - Chic Lilly Yrtep - Ambrožová Hana
F_cerna_029
Nejlepší černá fena - Fly High Starring Moravia - Sochorová Ludmila
F_hneda_030
Nejlepší hnědá fena - Karmen Brown Neraka - Faltejsková Šandová Zuzana
P_nejlepsi mlady_031
NEJLEPŠÍ PES TŘÍDY MLADÝCH - Mathias Přeloučská pečeť - Turková Marie
F_nejlepsi mlada_032
NEJLEPŠÍ FENA TŘÍDY MLADÝCH - Romy´s Choco Lennie - Szárazová Eva
P_2.nejlepsi + nejlepsi_033
NEJLEPŠÍ PES VÝSTAVY, VÍTĚZ BAREVNÉHO RÁZU - Aramis Recatty - Kolbábková Eržika
F_2.nejlepsi + nejlepsi_034
NEJLEPŠÍ FENA VÝSTAVY, VÍTĚZ BAREVNÉHO RÁZU - Fly High Starring Moravia - Sochorová Ludmila
BISS_4-1_036
BISS 4 - 1/ Luis z Hauserova království - Hauser Miloš / BISS 3 - Mathias Přeloučská pečeť - Turková Marie / BISS 2 - Fly High Starring Moravia - Sochorová Ludmila / BISS 1 - Aramis Recatty - Kolbábková Eržika
BISS_038
BISS BRNO 2013 - Aramis Recatty - Kolbábková Eržika
Generated by jAlbum 10.9.4, Matrix 8.4