KV Praha 26.11.2011
posuzovatelé: Taťjana Novotná; Jean Francois Vanaken, B
KV Praha 26.11.2011

Dítě a pes

nejlepší chovatelský pár - Constantin Gris + Casablanca Gris z Nového království

nejlepší chovatelská skupina - z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana

nejlepší pes tř.veteránů/the best veteran class male - Osvaldo Black Sakké - Čechtická Andrea

nejlepší fena tř.veteránů/the best veteran class female - Josephine Aurea Ytaner - Smyčková Renata

nejlepší pes tř.čestné/the best honour class male - Black Boss Starring Moravia - Procházková Věnceslava Mgr.

nejlepší fena tř.čestné/the best honour class female - Lucrétia Arcanus Iliria - Klírová Naďa Ing.

nejlepší pes tř.štěňat/the best baby male - Nocturno Arcanus Iliria - Klírová Naďa Ing.

nejlepší fena tř.štěňat/the best baby class female - Romy´s Choco In Love with Naky - Brejchová Petra

nejlepší pes tř.dorostu/the best puppy male - Sandust Star at Moravia - Vavroušková J. & P.

nejlepší fena tř.dorostu/the best puppy class female - Nerian Fionnuala - Daňhová Dana,Tuominen Paula

nejlepší toy mladý/the best toy junior male -Trento di Capri - Nechvilková Jana

nejlepší trpasličí mladý/the best dwarf junior male -Gomez Běsíkův domeček - Hradil Jiří

nejlepší střední mladý/the best miniature junior male - Anthony Brown Bohemia Globus - Radová Marie

nejlepší velkýmladý/the best dwarf junior male - Afrey Tefibo - Vachtovi P. & K.

nejlepší toy mladá/the best toy junior male - Abbi Cyprus Lady Chantal - Duchanová Vilma

nejlepší trpasličí mladá/the best dwarf junior female -Leontýna Přeloučská pečeť - Paroubková Jindřiška

nejlepší střední mladá/the best miniature junior female - Chic Lilly Yrtep - Ambrožová Hana

nejlepší velká mladá/the best standard junior female - Émie Golden z Bretfeldova paprsku - Garajová Bohdana

nejlepší toy pes/the best toy male -Black Boy Vera Lynn - Florišová Věra

nejlepší trpasličí pes/the best dwarf male - Christian z Trianonu - Kynclová Eva

nejlepší střední pes/the best minia male - Guliver Golden Boy Teschiro - Šormanová Iveta

nejlepší velký pes/the standard male - Samarcanda I am What I am - Szöke Eva

nejlepší toy fena/the best toy male - Giulfo Revolution on the Moon - Loubet Vincent

nejlepší trpasličí fena/the best dwarf female - Jollie Přeloučská pečeť - Paroubková Jindřiška

nejlepší střední fena/the best miniature female - Grace the Event Starring Moravia - Vavrouškovi Jana & Pavel

nejlepší velká fena/the best standard female - Černá Polárka Šumbarský pramen - Straka prof.MUDr.

nejlepší mladý pes výstavy/the best junior male of the show - Anthony Brown Bohemia Globus - Radová Marie

nejlepší mladá fena výstavy/the best junior female of the show - Abbi Cyprus Lady Chantal - Duchanová Vilma

nejlepší pes výstavy/the best male of the show - Christian z Trianonu - Kynclová Eva

nejlepší fena výstavy/the best female of the show - Jollie Přeloučská pečeť - Paroubková Jindřiška

BIS PRAHA 2011 - Christian z Trianonu - Kynclová Eva

BIS VETERAN PRAHA 2011 - Osvaldo Black Sakké - Čechtická Andrea