KV Podebrady 24.8.2013
Posuzovatele. Pet Richard, Francie; ing. Jan Drábek, CZ
sponzor_4073
Generální sponzor našich výstav PURINA PROPLAN
rozhodci 1_4086
Rozhodčí - Třída mladých, mezitřída, otevřená, vítězů : Petroula Richard (F)
rozhodci 2_4088
Rozhodčí - Třída štěňat, dorostu, čestná, veteránů - Jan Drábek Ing. (CZ)
dite a pes 1_4094
DÍTĚ A PES - 1. kategorie
dite a pes 2_4095
DÍTĚ A PES - 2. kategorie
par_4101
NEJLEPŠÍ PÁR PSŮ - STŘEDNÍ APRIKOT
PAGANINI AUREUS Ytaner & ISIS DREAMY LADY Teschiro - Kastlová Petra
chovat.par_4099
NEJLEPŠI CHOVATELSKÝ PÁR - VELCÍ ČERVENÍ
GEOFFREY RED z Bretfeldova paprsku *
FRANCESCA RED z Bretfeldova paprsku - – Lossgottová Jana
skupina_4098
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA - Kennel EARL’S LEGEND – trpasličí černí – chovatel: Ulrichová Plisková Petra
pes veteran
NEJLEPŠÍ PES TŘÍDY VETERÁNŮ - Prince of Black Mistral Robin - Léska Jaroslav
veteran_fena
NEJLEPŠÍ FENA TŘÍDY VETERÁNŮ - Ó,Manon! Aurea Ytaner - Smyčková Renata
P_cestna_4109
NEJLEPŠÍ PES TŘÍDY ČESTNÉ - Anthony Brown Bohemia Globus - Radová Marie
F_cestna_4111
NEJLEPŠÍ FENA TŘÍDY ČESTNÉ - Sporens Click Off - Ulrichová Plisková Petra
P_stene_4112
NEJLEPŠI PES TŘIDY ŠTĚŇAT - Parfait Aslan z Derže - Šormanová Iveta
stene-fena
NEJLEPŠI FENA TŘIDY ŠTĚŇAT - Violeta Valéry Aurea Ytaner - Smyčková Renata
P_dorost_4118
NEJLEPŠÍ PES TŘÍDY DOROSTU - Adonai Ruslan z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
F_dorost_4120
NEJLEPŠÍ FENA TŘÍDY DOROSTU - Camelie Aurea Carský monarcha - Kuželová Irena
BOB_toy_4132
BOB – TOY – všechny barvy – Crispine Lucky Princess - Horská Petra
BOB_T_a&ce&s_4134
BOB – TRPASLIČÍ – APRIKOT, ČERVENÝ, STŘÍBRNÝ - Lavinia II Golden ze Žluté mimozy - Novotná Taťjana
BOB_T_b&c&h_4136
BOB – TRPASLIČÍ – BÍLÝ, ČERNÝ,HNĚDÝ - Christian z Trianonu - Kynclová Eva
BOB_S_a&ce&s_4147
BOB – STŘEDNÍ – APRIKOT, ČERVENÝ, STŘÍBRNÝ - Tao Te Ting Aurea Ytaner - Křížová Eva
BOB_S_b&c&h_4153
BOB – STŘEDNÍ – BÍLÝ, ČERNÝ,HNĚDÝ - Ovidius Arcanus Iliria - Klírová Naďa
BOB_V_a&ce&s_4158
BOB – VELKÝ – APRIKOT, ČERVENÝ, STŘÍBRNÝ - Geofrey Red z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
BOB_V_b&c&h_4163
BOB – VELKÝ – BÍLÝ, ČERNÝ,HNĚDÝ - Kaylen´s Crystal Queen of the Dragons - Prochotská Katarina
P_Ml_Ce+2.Ml pes_4166
Nejlepší mladý červený pes - Jasper Yves Teschiro - Kotroušová Yvona
P_Ml_B_4167
Nejlepší mladý bílý pes - Legend´s Aria Candida J - Mašatová Kateřina
P_ML_C_4169
Nejlepší mladý černý pes - Dear Maestro Vera Lynn - Florišová Věra
P_Ml_H_4171
Nejlepší mladý hnědý pes - Gerronimo Chocolate Černo-bílý sen - Kratochvílová Zora
F_Ml_A+2.Ml fena_4177
Nejlepší mladá aprikot fena - Rosemary Corona Borealis - Křížová Eva
F_Ml_Ce_4178
Nejlepší mladá červená fena - Fracesca Red z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
F_Ml_S_4179
Nejlepší mladá stříbrná fena - Xarina vom Tropical - Peterková Radka
F_Ml_B_4182
Nejlepší mladá bílá fena - Kaylen´s Crystal Queen of the Dragons - Prochotská Katarina
F_ML_H_4184
Nejlepší mladá hnědá fena - Amaretta Brown Laronna - Krejčí Tereza
P_A_4190
Nejlepší aprikot pes - Zampino Win Sakké - Čechtická Andrea
P_Ce_4193
Nejlepší červený pes - Guliver Golden Boy Teschiro - Šormanová Iveta
P_S+2.pes_4194
Nejlepší stříbrný pes - Keeper Top Narcis - Léska Jaroslav
P_B_4197
Nejlepší bílý pes - Ovidius Arcanus Iliria - Klírová Naďa
P_C_4202
Nejlepší černý pes - Christian z Trianonu - Kynclová Eva
P_H_4204
Nejlepší hnědý pes - Klassicheskiy Aljans Leonardo - Pfeiferová Marcela
F_A_4211
Nejlepší aprikot fena - Tao Te Ting Aurea Ytaner - Křížová Eva
F_Ce_4214
Nejlepší červená fena - Émie Golden z Bretfeldova paprsku - Garajová Bohdana
F_S_4216
Nejlepší stříbrná fena - Abbi Cyprus Lady Chantal - Duchanovi Vilma & Pavel -
F_B_4218
Nejlepší bílá fena - Ajira ze Šambhaly - Haško Martin
F_C+2.fena_4221
Nejlepší černá fena - Cool Star Vera Lynn - Florišová Věra
F_H_4223
Nejlepší hnědá fena - Karmen Brown Neraka - Faltejsková Šandová Zuzana
P_mladý+3.BISS_4173
NEJLEPŠÍ PES TŘÍDY MLADÝCH - Dear Maestro Vera Lynn - Florišová Věra
F_mladá+4.BISS_4189
NEJLEPŠÍ FENA TŘÍDY MLADÝCH - Kaylen´s Crystal Queen of the Dragons - Prochotská Katarina
pes+2.pes vystavy_4208
NEJLEPŠÍ PES VÝSTAVY + 2. nejlepší pes výstavy - Ovidius Arcanus Iliria - Klírová Naďa // Keeper Top Narcis - Léska Jaroslav
fena vystavy+2.BISS_4225
NEJLEPŠÍ FENA VÝSTAVY - Tao Te Ting Aurea Ytaner - Křížová Eva
BISS 1-4_4233
BISS 1 - BISS 4
BISS_4250
VÍTĚZ VÝSTAVY BISS PODEBRADY 2013 - Ovidius Arcanus Iliria - Klírová Naďa
Generated by jAlbum 10.9.4, Matrix 8.4