KV Kladno 19.11.2016
posuzovatel Linda Barker (GB)
1
Označit fotku
Možnosti
Poslat v Messengeru
To se mi líbíKomentářSdílet







Klub chovatelů pudlů Praha 1935
Zveřejnil(a) Naďa Klírová
Tato stránka se mi už líbí · 20 březen ·

 

Dítě a pes - 2.kategorie
Juniorhandling - 2nd category
2
Nejlepší chovatelský pár
The best breeding couple
1. toy černí/1st toy black
Emporio & Cool Star Vera Lynn -
1. střední stříbrní/2nd Belisha Silver Aura Moravia — Věra Florišová a Eva Sedláčková.
3
Nejlepší pár
The best couple
1. velcí černí/1st standard black
Giorgio Armany In The Show of Working Star & Fana Best Black Toples
2. střední bílí/2nd medium white
Alexander & Abby Elbe Spring —Jarda Leska a Alena Soukupová.
4
Nejlepší chovatelská skupina
The best breeding group
1. střední bílí/1st medium white
Arcanus Iliria... Zobrazit další —Naďa Klírová, Katarina Prochotska a Eva Sedláčková.
5
Nejlepší pes třídy veteránů
The best veteran class male
velký bílý/standard white
Amadeo du Cristaux Glace´s — Katarina Prochotska
6
Nejlepší fena třídy veteránů, nejlepší veterán
The best veteran class fiale, veterán BIS
střední bílá/medium white
Lucrétia Arcanus Iliria - Klírová Nada
7
Veteran BIS
střední bílá fena/medium white female
Lucrétia Arcanus Iliria - Klírová Nada
8
Nejlepší pes třídy čestné, BISS 2
The best honour class male, BISS 2
střední bílý/medium white
Ovidius Arcanus Iliria - Klírová Nada
9
Nejlepší fena třídy čestné
The best honour class female
toy černá/toy black
Cool Star Vera Lynn — Věra Florišová
10
Nejlepší fena třídy štěňat
The best minor puppy class female
střední černá/medium black
Walkýra Corona Borealis — Eva Křížová.
11
Nejlepší pes třídy dorostu
The best puppy class male
velký bílý/standard white
Cacharell du Cristaux Glace´s — Miloslava Kindlová.
12
Nejlepší fena třídy dorostu
The best puppy class female
velká bílá/standard white
Catherine Princess du Cristaux Glace´s — Andrea Grossmannova.
13
Nejlepší mladý stříbrný pes, 2.nejlepší mladý pes
The best junior silver male, 2nd best junior male
trpasličí/dwarf
Love Song The Beautiful Grey of Marysa — Katerina Cechticka.
14
Nejlepší mladý černý pes
The best junior black male
trpasličí/dwarf
Unikum z Hradu Grabštejna — Jarda Leska.
15
Nejlepší mladý pes, BISS 4
The best junior male, BISS 4
trpasličí černý/harf black
Unikum z Hradu Grabštejna — Jarda Leska.
16
Nejlepší mladá stříbrná fena
The best junior silver female
toy
Bianca Joker Lady Chantal — Monika Oráčová.
17
Nejlepší mladá bílá fena, 2.nejlepší mladá fena
The best junior white fiale, 2nd best junior female
střední/medium
Turandot Arcanus Iliria - Nada Klírová
18
Nejlepší mladá černá fena
The best junior black female
střední/medium
Catty Noir Mille Talenti — Monika Maděrová.
19
Nejlepší mladá hnědá fena, BISS 3
The best junior brown female, BISS 3
trpasličí/dwarf
Pepsi One Choco Naky — Petra Brejchová.
20
Nejlepší mladá fena
The best junior female
trpasličí hnědá/dwarf brown
Pepsi One Choco Naky — Petra Brejchová.
21
Nejlepší stříbrný pes, 2.nejlepší pes výstavy
The best silver male, 2nd best adult male
trpasličí/dwarf
Sparkling Wine Sidabrine Kulka — Katerina Cechticka.
22
Nejlepší bílý pes
The best white male
velký/standard
Dorian White Klidný den — Daniela Pištěková.
23
Nejlepší černý pes
The best black male
toy
Emporio of Vera Lynn — Věra Florišová.
24
Nejlepší hnědý pes
The best brown male
trpasličí/brown
Nadim di Capri — Jana Nechvilková.
25
Nejlepší pes výstavy, BISS
The best adult male, BISS
toy černý/toy black
Emporio of Vera Lynn - Věra Florišová
26
Nejlepší plavá-červená fena
The best fawn female
střední/medium
Diana Desiré Aurea Carský monarcha — Irena Kuželová
27
Nejlepší stříbrná fena
The best silver female
velká/standard
Engie Chanel z Halmova dvora
28
Nejlepší černá fena
The best black female
trpasličí/dwarf
Zara Bohemia Timothy — Michaela Marešová.
29
Nejlepší hnědá fena
The best brown female
střední/medium
Lady Lucinda Starring Moravia — Jana Bretfeldová Lossgottová.
30
Nejlepší dospělá fena výstavy
The best adult female
trpasličí černá/dwarf black
Zara Bohemia Timothy - Michaela Marešová
31
BISS 1 - 4
32
Malé poděkování nejmladšímu členu našeho organizačního výstavního týmu - Martin Bretfeld
Generated by jAlbum 13.2.1, Matrix 8.4