JKV KCHP Praha - 13.11.2010
Přihlášeno 1453 pudlů Posuzovatelé: Lisbeth Mach, CH; Tamás Jakkel, HU
DÍTĚ A PES

nejlepší chovatelská skupina - Surprise de Moravie, Nezvalovi Eva Vlasta Ing.& Vít

nejlepší pár - Constantin Gris + Casablanca Gris z Nového království,Blahovi Dušan & Jitka

nejlepší pár - A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len Kandík, Suchoňová Zuzana Ing.

nejlepší apricot pudl/the best apricot poodle´- Cenicienta z Flemingova parku, Truksovi Zdeněk & Monika

nejlepší bílý pudl/the best white poodle - Sandust Chablis, Azzolliniová Zdeňka

nejlepší černý pudl/the best black poodle - Jollie Přeloučská pečeť, Paroubková Jindřiška

nejlepší červený pudl/the best red poodle - Elliza II Golden ze Žluté mimozy, Novotná Taťjana

nejlepší hnědý pudl/the best brown poodle - Eternal Love for Starring Moravia, Pfeiferová Marcela

nejlepší stříbrný pudl/the best silver poodle - Casablanca Gris z Nového království, Blahovi Dušan & Jitka

nejlepší pes tř.veteránů/the best veteran class male/veteran BIS - Osvaldo Black Sakké, Čechtická Andrea

nejlepší fena tř.veteránů/the best veteran class female - Hana of Ravilas Ivemon, Salivarová Zuzana

nejlepší pes tř.čestné/the best honour class male - Mario Bohemia Timothy , Jelínková Zuzana

nejlepší fena tř.čestné/the best honour class female - Lucrétia Arcanus Iliria, Klírová Naďa

nejlepší pes tř.štěňat/the best baby male - Rain Dance Bohemia Timothy, Entlerová B.JUDr./Svobodová J.

nejlepší fena tř.štěňat/the best baby female - Quenn Anne , Svobodová Jana

nejlepší pes tř.dorostu/the best puppy male - Guliver Golden Boy Teschiro,Šormanová Iveta

nejlepší fena tř.dorostu/the best puppy female - Grace the Event Starring Moravia, Vavrouškovi Jana & Pavel

nej,mladý trpasličí pes/the best hunior dwarf male - Romy´s Choco Chardonne, Bartková Z./Smékalová R.

nej,mladý velký pes/the best hunior standard male - Sandust Chablis, Azzolliniová Zdeňka

nej.mladý pes/best junior male - Sandust Chablis, Azzolliniová Zdeňka

nej.mladá toy fena/the best junior toy female - Dorothea Raciborski Puch, Hodková Martina

nej.mladá trpasl. fena/the best junior dwarf female - Blackberry Lucky Princess, Přibylovi A.+ A.

nej.mladá střed.fena/the best junior min. female - Ajira ze Šambhaly, Haško Martin

nej.mladá velká fena/the best junior standard female - Barletta Queen of Diamonds, Pelcová Marcela

nejlepší mladý pes/the best junior male - Sandust Chablis, Azzolliniová Zdeňka

nejlepší mladá fena/the best junior female - Blackberry Lucky Princess,Přibylovi A.+ A.

nej. toy pes - the best toy male - A. J. First Great Bohemia ,Suchoňová Zuzana Ing.

nej. trpasl. pes - the best dwarf male - Christian z Trianonu, Kynclová Eva

nej. střední pes - the best min.male - Aristo Ineska´s, Babíčková Karolina

nej. velký pes - the best standard male - Chopard Marco Bohemica, Marková Eva

nej. toy fena - the best toy female - Cenicienta z Flemingova parku, Truksovi Zdeněk & Monika

nej. trpasl. fena - the best dwarf female - Jollie Přeloučská pečeť, Paroubková Jindřiška

nej. střední fena - the best min. female - Eternal Love for Starring Moravia, Pfeiferová Marcela

nej. velká fena - the best standard female - Pin Up Panthers That´s My Girl, Nováková Šárka

nejlepší pes výstavy/the best male of the show - Christian z Trianonu,Kynclová Eva

nejlepší fena výstavy/the best female of the show - Jollie Přeloučská pečeť, Paroubková Jindřiška

BIS - Sandust Chablis, Azzolliniová Zdeňka