19.4.2014 Březno
posuzovatel: Robert Kubeš, CZ
dite a pes
Dítě a pes - Leila Felkrová 8 let
par
nejlepší chovatelský pár - Geoffrey Red & Francesca Red z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
skupina
nejlepší chovatelská skupina - Ytaner - Smyčková Renata
baby strih
nejlepší baby střih - Jacqueline Bohemia Timothy - Kynclová Eva
moderna
nejlepší moderní střih - George Lady Black Queen - Paroubková Jindřiška
kontik
nejlepší kontinentální střih - Antonio Pikovický poklad - Vitnerová Věra
P_veteran
nejlepší pes třídy veteránů - Lucky Boy Bohemia Timothy - Svobodová Jana
F_veteran
nejlepší fena třídy veteránů - Jacqueline Bohemia Timothy - Kynclová Eva
P_cestna
nejlepší pes třídy čestné - Ansu ze Šambhaly - Farkašovská Andrea
F_cestna
nejlepší fena třídy čestné - Tao Te Ting Aurea Ytaner - Křížová Eva
P_stene
nejlepší pes třídy štěňat - Fabian Boy Sakké - Vyhlídková Petra
F_stene
nejlepší fena třídy štěňat - Jasmine Bohemia Jaronela - Hübnerovi Jitka & Karel
P_dorost
nejlepší pes třídy dorostu - Andrés Ellensis Gold - Nechvilková Jana
F_dorost
nejlepší fena třídy dorostu - Yvonne Bohemia Timothy - Svobodová Jana
P_Ml_cerveny
Nejlepší červený mladý pes - Adonai Ruslan z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
P_Ml_bily
Nejlepší bílý mladý pes - Ramses Arcanus Iliria - Klírová Naďa
P_Ml_hnedy
Nejlepší hnědý mladý pes - Freddy Fantazia Brown - Pugnerová Magdalena
F_Ml_apricot
Nejlepší aprikot mladá fena - Violeta Valéry Aurea Ytaner - Smyčková Renata
F_Ml_bila
Nejlepší bílá mladá fena - Morning Glory Earl´s Legend - Nedbalová Martina
F_Ml_cerna
Nejlepší černá mladá fena - Nice Steps Dancing Queen - Maděrová Monika
F_Ml_hneda
Nejlepší hnědá mladá fena - Pelágie z Derže - Pugnerová Magdalena
P_apricot
Nejlepší aprikot pes - Query Greka Nova - Zeman Pavel
P_cerveny
Nejlepší červený pes - Kamal di Capri - Nechvilková Jana
P_bila
Nejlepší bílý pes - Antonio Pikovický poklad - Bednářová Marie
P_cerny
Nejlepší černý pes - Poison Arcanus Iliria - Klírová Naďa
P_hnedy
Nejlepší hnědý pes - Ulmen de Divina Ambicion - Kratochvílová Zora
F_apricot
Nejlepší aprikot fena - Rosemary Corona Borealis - Křížová Eva
F_cervena
Nejlepší červená fena - Francesca Red z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
F_stribrna
Nejlepší stříbrná fena - Abbi Cyprus Lady Chantal - Duchanovi Vilma & Pavel
F_cerna
Nejlepší černá fena - Leonora Přeloučská pečeť - Pešková Zuzana
F_hneda
Nejlepší hnědá fena - Karmen Brown Neraka - Faltejsková Šandová Kateřina
P_mlady
NEJLEPŠÍ MLADÝ PES VÝSTAVY - Ramses Arcanus Iliria - Klírová Naďa
F_mlada
NEJLEPŠÍ MLADÁ FENA VÝSTAVY - Nice Steps Dancing Queen - Maděrová Monika
P_vystavy
NEJLEPŠÍ PES VÝSTAVY - Poison Arcanus Iliria - Klírová Naďa
F_vystavy
NEJLEPŠÍ FENA VÝSTAVY - Leonora Přeloučská pečeť - Pešková Zuzana
BISS 1-4
BISS VÝSTAVY 1- 4
BISS
BISS BŘEZNO 2014 - Poison Arcanus Iliria - Klírová Naďa
Generated by jAlbum 10.9.4, Matrix 8.4