18.6.Brno
22. ročník Memorial J.Kamenického - posuzovatel Ilana Simkina (UK)
1
OKV/Speciality Ostrava - Třebovice – 24.9.2016
rozhodčí/judge: Adam Ostrowski, PL
přihlášeno 57 pudlů/57 poodles entered
2 3
Za krásný banner děkujeme paní Simoně Podolové
4
Dítě a pes - 1. kategorie
Juniorhandling - 1st category
5
Nejlepší pár
Best couple
střední bílí/medium white
Alexander & Abby Elbe Spring —Alena Soukupová.
6
Nejlepší pes třídy veteránů
The best veteran class male
velký černý/standard black
Belarian z Černého panství — Monika Obhlídalová
7
Nejlepší fena třídy veteránů
The best veteran class female
střední bílá/medium white
Lucrétia Arcanus Iliria - Nada Klírová
8
Veteran BIS, BISS 2
střední bílá fena/medium white female
Lucrétia Arcanus Iliria — Naďa Klírová
9
Nejlepší pes třídy čestné
The best honour class male
střední černý/medium black
Lucky Jack Starring Moravia — Michaela Véghová.
10
Nejlepší fena třídy čestné, BISS 4
The best honour class female, BISS 4
velká černá/standard black
Jasenak Gossip Girl — Petra Pušová Brázdová.
11
Nejlepší pes třídy štěňat
The best minor puppy class male
toy plavý-červený/toy fawn
Ansvel Tango-Mango — Monika Poracká.
12
Nejlepší fena třídy štěňat, nejlepší štěně
The best minor puppy class fiale, the best minor puppy
velká černá/standard black
Excellent Katleja Kalcytowy Zakatek - Durdiaková Tereza
13
Nejlepší pes třídy dorostu, nejlepší dorost
The best puppy class male, the best puppy
velký bílý/standard white
Cornellius du Cristaux Glace´s —Zdeňka Mandelíková.
14
Nejlepší fena třídy dorostu
The best puppy class female
střední bílá/medium white
One Pink Opal Yrtep - Ivo Červen
15
Nejlepší mladý černý pes
The best junior black male
trpasličí/dwarf
Inapat´s Klondayk — Martina Broskevičová.
16
Nejlepší mladý pes
The best junior male
trpasličí černý/harf black
Inapat´s Klondayk — Martina Broskevičová.
17
Nejlepší mladá plavá červená fena
The best junior fawn female
velká/standard
Attack of Love Bailey Ray — Monika Aigon Žabková.
18
Nejlepší mladá plavá stříbrná fena
The best junior silver female
velká/standard
Engie Chanel z Halmova dvora - Eva Vasevičová
19
Nejlepší mladá černá fena, 2.nejlepší mladá fena
The best junior black fiale, 2nd best junior female
trpasličí/dwarf
Immy Běsíkův domeček —Lenka Krucká.
20
Nejlepší mladá fena
The best junior female
velká stříbrná/standard silver
Engie Chanel z Halmova dvora — Lenka Krucká.
21
Nejlepší stříbrný pes
The best silver male
trpasličí/dwarf
Aston Raciborski puch — Aleksandra Glowka.
22
Nejlepší bílý pes, 2.nejlepší pes výstavy
The best white male, 2nd best adult male
toy
Barniarnil for J Sandy-poodle — Jana Nechvilková.
23
Nejlepší černý pes
The best black male
střední/medium
Joyful Jeffrey Starring Moravia — Terka Vaverová.
24
Nejlepší hnědý pes
The best brown male
trpasličí/brown
Nadim di Capri —Jana Nechvilková.
25
Nejlepší pes výstavy, BISS
The best adult male, BISS
střední černý/medium black
Joyful Jeffrey Starring Moravia —Terka Vaverová.
26
Nejlepší plavá-červená fena
The best fawn female
velká/standard
Girl on Film Minarett - Marcela Gajdošíková
27
Nejlepší bílá fena
The best white female
velká/standard
Baghíra Bílá říše — Petra Tomanová.
28
Nejlepší černá fena, 2.nejlepší fena výstavy
The best black fiale, 2nd best adult female
trpasličí/dwarf
Beautiful Melody Alien Life Form —Jana Šedivá.
29
Nejlepší dospělá fena výstavy
The best adult female
velká bílá/standard white
Baghíra Bílá říše — Petra Tomanová.
30
soutěž o nejlepšího pudla výstavy
31
BISS 1 - 4
BISS 1# střední černý pes/medium black male
Joyful Jeffrey Starring Moravia
Generated by jAlbum 13.2.1, Matrix 8.4