16.2.2014 OKV KCHP Libice nad Cidlinou
Posuzovatel: Ing. Naďa Klírová (CZ)
calibra
SPONZOR VÝSTAVY
dite a pes_DSC_0231
DÍTĚ A PES - Lejla Felkrová ( 8 let ) – ToyBP - APACHE Earl’s Legend
par_DSC_0250
nejlepší chovatelský pár - Geoffrey Red & Francesca Red z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
skupina_DSC_0246
nejlepší chovatelská skupina - YTANER - Smyčková Renata
baby strih_DSC_0279
nejlepší baby střih - Nice Steps Dancing Queen - Nosálová Lenka
moderni strih_DSC_0281
nejlepší moderní střih - Gaston Lady Black Queen - Paroubková Jindřiška
kontik_DSC_0282
nejlepší kontinentální střih - Antonio Pikovický poklad - Vitnerová Věra -
P_veteran_DSC_0252
nejlepší pes třídy veteránů - High Dixie Lady Pesset - Vidovencová Ivana
F_vetran&veteran BISS_DSC_0255
nejlepší fena třídy veteránů,nejlepší veterán výstavy - Aura d´Argent Surprise de Moravie - Sedláčková Eva
P_cestna_DSC_0258
nejlepší pes třídy čestné - Anthony Brown Bohemia Globus - Radová Marie
F_cestna&cestna BISS_DSC_0264
nejlepší fena třídy čestné, nejlepší pudl tř. čestné - Agnes Bohemia Best Black - Kolářová Ilona
P_stene_DSC_0268
nejlepší pes třídy štěňat - Francesco Šedý vévoda - Chmielová Jana
F_stene &stene BISS_DSC_0270
nejlepší fena třídy štěňat, nejlepší štěně - Felicity Šedý vévoda - Chmielová Jana
P_dorost_DSC_0274
nejlepší pes třídy dorostu - Renoir Arcanus Iliria - Procházková Milena
F_dorost&dorost BISS_DSC_0276
nejlepší fena třídy dorostu, nejlepší dorost - Kate the Lady Starring Moravia - Šubrtová Michaela
P_Ml_cerveny_DSC_0285
NEJLEPŠÍ MLADÝ ČERVENÝ PES - Adonai Ruslan z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
P_Ml_bily_DSC_0287
NEJLEPŠÍ MLADÝ BÍLÝ PES - Bolt Hanky Pikovický poklad - Kindlová Miloslava
P_Ml_hnedy_DSC_0290
NEJLEPŠÍ MLADÝ HNĚDÝ PES - Fabienne Fantazia Brown - Kotroušová Yvona
F_Ml_apricot_DSC_0294
NEJLEPŠÍ MLADÁ APRIKOT FENA - Violeta Valéry Aurea Ytaner - Smyčková Renata
F_Ml_cervena_DSC_0295
NEJLEPŠÍ MLADÁ ČERVENÁ FENA - Camelie Aurea Carský Monarcha - Kuželová Irena
F_Ml_cerna_DSC_0297
NEJLEPŠÍ MLADÁ ČERNÁ FENA - Nice Steps Dancing Queen - Maděrová Monika
F_Ml_hneda_DSC_0301
NEJLEPŠÍ MLADÁ HNĚDÁ FENA - Blanche Brown Bohemia Globus - Vaško Miroslav
P_apricot_DSC_0313
NEJLEPŠÍ APRICOT PES - Helonias z Rubínového údolí - Daubnerová Radka
P_cerveny_DSC_0317
NEJLEPŠÍ ČERVENÝ PES - Geoffrey Red z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
P_bily_DSC_0322
NEJLEPŠÍ BÍLÝ PES - Antonio Pikovický poklad - Bednářová Marie
P_cerny_DSC_0328
NEJLEPŠÍ ČERNÝ PES - Barbian Queen of Diamonds - Ptáčková Vendula
P_hnedy_DSC_0332
NEJLEPŠÍ HNĚDÝ PES - Apple Pie Loved Chocolates - Turková Marie
F_apricot_DSC_0337
NEJLEPŠÍ APRIKOT FENA - Chiela z Rubínového údolí - Daubnerová Radka
F_cervena_DSC_0340
NEJLEPŠÍ ČERVENÁ FENA - Émie Golden z Bretfeldova paprsku - Garajová Bohdana
F_stribrna_DSC_0342
NEJLEPŠÍ STŘÍBRNÁ FENA - Agnes Silver Aura Moravia - Sedláčková Eva
F_bila_DSC_0350
NEJLEPŠÍ BÍLÁ FENA - Darcy Vargas Yessi - Soukupová Alena
F_hneda_DSC_0353
NEJLEPŠÍ HNĚDÁ FENA - Karmen Brown Neraka - Faltejsková Šandová Kateřina
nej apricot_1_DSC_0241
NEJLEPŠÍ PUDL V BARVĚ APRICOT - Violeta Valéry Aurea Ytaner - Smyčková Renata
P_mlady_I.&II._&3.BISS_DSC_0292
NEJLEPŠÍ MLADÝ PES VÝSTAVY - Adonai Ruslan z Bretfeldova paprsku - Lossgottová Jana
F_mlada_I.&II.&4.BISS_DSC_0308
NEJLEPŠÍ MLADÁ FENA VÝSTAVY - Lossgottová Jana - Smyčková Renata
P_vystavy&2.BISS_DSC_0335
NEJLEPŠÍ PES VÝSTAVY - Barbian Queen of Diamo - Ptáčková Vendulands
F_vystavy_DSC_0357
NEJLEPŠÍ FENA VÝSTAVY - Karmen Brown Neraka - Faltejsková Šandová Zuzana
F_vetran&veteran BISS_DSC_0255-2
BISS VETERÁN VÝSTAVY - Aura d´Argent Surprise de Moravie - Sedláčková Eva
BISS_DSC_0379
BISS VÝSTAVY LIBICE 2014 - Karmen Brown Neraka - Faltejsková Šandová Zuzana
Generated by jAlbum 10.9.4, Matrix 8.4